Seğmen Süzme Çiçek Balı Kavanoz 30g (24’lü)

147,84 TL
24 saatte kargo 24 Saatte Kargoda
kargo bedava Kargo Bedava
Güvenli Ödeme
Kolay İade
 • Ürün Özellikleri

  Seğmen Süzme Çiçek Balı 24’lü Kavanoz

  Çiçek balı, arıların bal üretmesi sonucu sofralarımıza geliyor. Lezzetli çiçek balı, yüksek rakımlı ve nemli bölgelerde üretilmektedir.  Bu ürünlerin üretimleri ilkbahar mevsiminde başlar ve yaz mevsimine kadar sürmektedir. Yaz mevsiminde bal sağımı aşamasına geçilmektedir. Arıların emeği sonucu meydana gelen peteklerdeki ballar analiz edildikten sonra tüketiciye ulaştırılmak üzere incelemelerden geçirilmektedir. Analizleri tamamlanan ürünler güvenle tüketilmek üzere raflarda yerini almaktadır.

  Kullanım alanı oldukça geniştir. Kahvaltı sofralarının yanı sıra içeceklere tat vermesi amacıyla da tüketilmektedir. Kış aylarında boğazları yumuşattığı iddia edilmektedir. Ayrıca aroması sayesinde içeceklerinize ekstra lezzet de katmaktadır.

  Çiçek Balı Fiyatları

  Bal fiyatları birçok faktör baz alınarak belirlenir. Seğmen marka fiyatlandırılmasında büyük bir avantaja sahiptir. İnternet sitesine özel fiyat ve avantajlardan faydalanmak isteyen müşteriler için fiyat alarmı butonu bulunmaktadır. Uygun fiyatlı çiçek balı almak istiyorsanız ancak kaliteden ödün vermek istemiyorsanız ürün içeriği güvenilir olan markaları tercih etmelisiniz. Piyasadaki sahte balları tercih etmeyerek sağlığınızı ve cebinizi koruyabilirsiniz.

  Çiçek Balı Faydaları

  Yediden yetmişe herkesin tüketmesinin uygun olduğu besinler arasında yer alan kahvaltıların vazgeçilmez ürününün birçok faydası vardır. Halk arasında popüler hale gelmiş bu ürünün faydalarının bilimsel açıdan bir geçerliliği bulunmamaktadır. En çok bilinen faydalarından bazıları şunlardır:

  • Öksürüğe iyi geldiği düşünülür ve balgam sökücü olarak kullanılır.
  • Cilde iyi geldiği iddia edilmektedir. Cilt bakım rutinlerinde kullanılmaktadır.
  • Enerji verici olarak tüketilir.
  • Vücut direncini arttırdığı öne sürülmektedir.
  • Çocuklardaki kemik gelişimini destekleyici olarak görülür.
  • İştah açıcı olduğu düşünülmektedir.

  Çiçek Balı Şekerlenir mi?

  Şekerlenme olarak nitelendirilen durum balın bir süre sonra kristalleşmesi halidir. Doğal balın bir süre sonra kristalleşmesi yani yarı katı hale dönüşmesi oldukça doğal bir durumdur. Kovandan çıkarılan balın koruyucu madde içermemesi sonucu katılaşma meydana gelmektedir. Kısaca şekerlenmenin ana nedeni balda herhangi bir koruyucu olmadığı anlamını taşımaktadır.

  Çiçek Balı Kalori

  Ürün üzerinde yapılan incelemeler sonucu tespit edilen kalori değeri 100 gram için 330 kcal’dir.

  En Avantajlı Fırsatlar Seğmen Farkıyla Kapınızda!

  Süzme bal satın almak isteyenler için farklı gramlarda ve ambalajlarda birçok seçenek sunan Seğmen markası adresine kadar teslimat sağlamaktadır. Siz de ihtiyacınıza en uygun ürünü sepete ekleyebilirsiniz. Güvenilir ödeme seçenekleriyle alışverişlerinizi kolayca tamamlayabilir ve sofralarınıza bu lezzetli kürünü ekleyebilirsiniz. Kolay iade seçenekleri sayesinde ürünlerden cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

   

  Saklama Koşulları

  Bal, kapağı açılmadığı müddetçe (vakumlu halde) serin ve kuru ortamda muhafaza edilebilir.

  Rutubetsiz bir yerde ve normal oda koşullarında son kullanma tarihine kadar bozulmadan saklanılabilir.

 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.