YENİ ÜYEYE ÖZEL "SEGMEN10" KODU İLE %10 İNDİRİM!
Çilek Reçeli
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Çilek Reçeli
  • Çilek Reçeli

Çilek Reçeli

Uygun ortamda yetişen çileklerden yapılmış olan çilek reçeli besin değerleri, lezzeti ve herkesin seveceği tatlar ile her yaşa hitap etmeyi başarıyor. Birçok gıda ürününde kullanılabilmesi sayesinde sevilerek tüketiliyor. Kahvaltı sofralarının daha zengin olmasını, ayrı bir lezzete kavuşmasını ve doyurucu olmasını sağlayan bu özel reçel ile kahvaltı hazırlamak da kolaylaşıyor.
Özel cam kavanozunda sağlıklı bir şekilde sunulan ve hemen tüketmeye hazır olan çilek reçeli sadece kahvaltı sofralarında değil, günün diğer saatlerinde de tercih ediliyor. Çay saatlerinden çeşitli tatlıların süslenmesine kadar kullanılacak olan reçel; kıvamı, tadı ve kokusu ile her tadanı mutlu etmeyi başarıyor.

Çilek Reçelinin Faydaları Neler?

Çilek reçelinin faydaları uygun ortamda yetişen çileklerden yapılması ile çeşitlilik gösteriyor. Çilek tadı itibariyle çocukların da çok sevdiği bir meyve olduğundan reçeli de aynı ilgi ile tüketiliyor. Kokusu ve lezzeti ile hemen hemen herkese hitap etmeyi başaran çilekler reçel formunda da tüm özelliklerini korumayı başarıyor.
Lezzetli çilek reçeli tadının hoşluğu yanında C, A, B1, B2, B3 vitaminlerini de içermesi bakımından bağışıklık sistemini güçlendirebilmektedir. Ayrıca doygunluk hissinin oluşmasına da katkı sağladığı diyetisyenler tarafından söylenmektedir. Bu kapsamda da formunu korumak isteyenlere ideal bir lezzet oluşturabilmektedir.

Çilek Reçeli Nasıl Saklanmalıdır?

Çilek reçelini saklamak için serin ve kuru ortam seçilmelidir. Doğal çileklerden yapıldığı için bu özel çilek reçeli son tüketim tarihine kadar tadını ve kokusunu koruyacaktır. Kullanım sonrasında kavanozu kapatılmalı ve doğrudan güneş ışığında bırakılmamalıdır. Bu sayede kahvaltılık çilek reçeli uzun ömürlü bir şekilde sofraları süslemeye devam edecektir.

Çilek Reçelinin Fiyatları

Çilek reçeli fiyat aralıkları ürün gramajına göre değişkenlik gösterebiliyor. Satın almak için en uygun fiyatlar ile tüketicilere sunuluyor. Her kesime hitap edecek fiyatlar sayesinde sofraları daha lezzetli ve zengin hale getirmek de mümkün oluyor. Lezzetli kahvaltı sofralarından atıştırmalıkları hemen hazırlamak için Seğmen çilek reçeli tercih edebilirsiniz! Ayrıca diğer ürünlerimiz için tahin ve pekmez kategorisini de inceleyebilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...