YENİ ÜYEYE ÖZEL "SEGMEN10" KODU İLE %10 İNDİRİM!
Vişne Reçeli
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Vişne Reçeli
  • Vişne Reçeli

Vişne Reçeli

Vişne reçeli, özellikle kahvaltı sofraları denilince ilk akla gelen lezzetlerden biridir. Seğmen Gıda vişne reçeli ürünlerine sofralarınızda hala yer açmadıysanız hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız.
Kahvaltı sofraları için gelenekselleşen bir lezzet olan vişne reçeli, ekşi-tatlı lezzetiyle gurme damaklara hitap eder. Koyu taneli yapısı ve kıvamıyla, en kaliteli ürünlerden elde edilen vişne reçellerine, çocuklarınız da bayılacak. Vişne özlerinden elde edilen, hafif mayhoş tadı ile besleyici özelliği bir arada sunan reçeller mutlu bir kahvaltının olmazsa olmazıdır. Vişne reçeli, tatlıdan pek haz etmeyenler için de oldukça ideal bir seçenek olabilir.
Seğmen vişne reçelini, ister peynirle isterseniz ekmeğinin üzerine tereyağı sürüp afiyetle yiyebilirsiniz. Güne harika bir başlangıç yapmanıza yardımcı olacak ürünlerimizi dilerseniz tatlılarınıza dahil ederek de tüketebilirsiniz.

Vişne Reçeli Faydaları

Vişne, görüntüsüyle kirazı andıran ama lezzeti kirazdan daha ekşi olan kırmızı taneli bir meyvedir. Ayrıca kirazla kıyaslandığında daha az kaloriye sahip olan bu küçük, sevimli meyve tam bir vitamin ve mineral deposudur. Barındırdığı bu özellikler sayesinde vücut için iyi bir antioksidan olma özelliği taşır.
Vişne, ağacından toplanma zamanı genellikle yazın; haziran sonu ve temmuz başındadır. Tam olgunluğa erişmemiş meyvelere dokunulmamalıdır. Tam olgunluğa erişmiş vişneler ise ağacından düşmeden toplanmaya başlanmalıdır. Ezilmeden korunmasına özen gösterilmelidir. Tüm sene boyunca yenilebilmesi için reçeli yapılan meyvenin doğal olarak korunması faydalarını hissedebilmek açısından önemlidir.
Vişne, vitamin bakımından oldukça zengin olup; A, B ve C vitaminlerini barındırır. Sindirim ve boşaltım sistemleri üzerinde hızlandırıcı etkisi olduğu için kabızlık gibi sorunlarda imdadınıza yetişebilir. Uykusuzluk problemi çekiyorsanız da vişne reçeli tüketmeyi deneyebilirsiniz.  Daha pek çok yararını sayabileceğimiz vişne reçelinin dolaylı ve destekleyici bir etkisi olduğunu belirmekte yarar var.
Saydığımız tüm bu yararları, zamanında ve doğal tarım yöntemleriyle yetişen vişneden üretilmiş vişne reçelininiçerisinde yer alır. Seğmen Gıda olarak, iyi tarım uygulamalı ve birinci sınıf kaliteli ürünlerden elde ettiğimiz reçel ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Vişne Reçeli Çeşitleri

Vişne reçeli çeşitleri oldukça yaygın tüketilen reçel çeşitleri ürünlerinden biri olduğu için, farklı reçel çeşitleri şeklinde tüketiciye sunulur. Çeşitleri arasında; sofralık büyük boy reçeller, gurme reçeller ve marmelat gibi alternatifler yer alır.

Sofralık Vişne Reçeli ile Zengin Sofralar

Sofralık vişne reçelleri arasında Seğmen’in büyük boy ürünleri de yer alır. Kahvaltı sofralarınız için özel olarak ürettiğimiz ürünler arasından; 30 gramlık kavanozlardan başlayıp 40 gram, 380 gram, 800 gram ve 1000 gramlık seçeneklerden ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. 1000 gramlık ürün seçeneğimizi kolay ve güvenli taşıyabilmeniz için plastik kova içinde sizin için sakladık.

Vişne Reçeli Nasıl Saklanmalı?

Tüm sene boyunca tüketilen bir ürün olduğu için her mevsim bozulmadan saklayabilmek önemlidir. Vişne reçeli, doğru koruma koşulları sağlandığında oldukça uzun ömürlü bir besindir.
Saklama koşullarını şu şekilde sıralayabiliriz:
Reçelinizi saklarken doğrudan ve uzun süre güneş ışığına maruz bırakmamalısınız.
Serin bir yerde saklamaya özen göstermelisiniz.
Cam bir kavanozda hava almayacak şekilde saklamaya dikkat etmelisiniz.
Tüm bu koruma şartlarına uyulduğunda uzun süre bozulmadan saklanabilir.

Vişne Reçeli Fiyatları

Vişne reçeli fiyatı, ürünün gramajına göre farklılık gösterir. Seğmen bünyasinde üretilen vişne reçelleri, her kitleye hitap edebilecek fiyat aralıklarında raflarda yerini korur. Gramajına göre bazı fiyatlar düşük gramajlı ürünlere göre daha avantajlı olabilir.
Tüm ürünlerimiz bol vişne tanecikleri içeriyor, kıvamı ve rengiyle ise iştah açıyor. Üstelik de en uygun fiyat seçenekleriyle, bir tıkla kapınızda. Seçeneklere göz atmanız ve ‘vişne reçeli satın al’ butonuna tıklamanız yeterli!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...