YENİ ÜYEYE ÖZEL "SEGMEN10" KODU İLE %10 İNDİRİM!
Karışık Reçel
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Karışık Reçel
  • Karışık Reçel

Karışık Reçel

Karışık reçel, mutfaklarımızın en tatlı üyesi olan reçellerin farklı bir formunu oluşturur. Reçel çeşitleri pek çok besin kullanılarak üretilebilir ve yapım aşamasında kullanılan ürüne göre de birbirinden ayrılırlar. Bu denli farklı seçeneğe sahip bir tatlı olması reçelin ilk ortaya çıktığı dönem koşulları ile ilgilidir. Reçeller meyve, sebze gibi besin maddelerinin uzun süre korunmasını sağlayacak yönteme duyulan ihtiyaçtan ortaya çıkmıştır.
Böylesi önemli bir ihtiyaca sunduğu lezzetli çözüm sayesinde de uzun yıllardır sofralardaki yerini kalıcı hale getirmeyi başarmıştır. En çok tercih edilen ürün çeşitleri arasında, çilek, vişne, ahududu, kayısı, şeftali reçeli gibi farklı alternatifler yer alıyor. Bunun yanı sıra patlıcan, domates, acı biber reçeli ya da süt reçeli gibi ürün çeşitlerini de listeye eklemek mümkün. Söz konusu bu ürünler olunca liste uzayıp gider. Tek bir üründen elde edilen reçele bağlı kalmak istemeyenler için de karışık reçel çeşitleri ihtiyaca uygun olarak siz tüketicilerin beğenisine Seğmen Gıda farkıyla çıkıyor.

Seğmen Beşibiryerde Karışık Reçeli

Seğmen Gıda beş meyveli karışık reçel; çilek, ahududu, vişne, böğürtlen gibi kırmızı meyvelerin karışımından elde edip sizlerin sofrasına sunduğumuz üründür. Beşi bir yerde karışık meyve reçelini, sizin için özenle ve zamanında seçtiğimiz meyve çeşitlerinden üretiyoruz.
Seğmen karışık reçel çeşitleri,  damak tadınıza farklı bir bakış açısı sunacak bu ürünü, hijyenik ve sağlıklı seçenekleri ile sizlerin hizmetine sunuyor.

Karışık Reçel Çeşitlerini Nereden Satın Alabilirsiniz?

Seğmen Gıda karışık reçel çeşitlerini, süpermarket ya da sitemizin ilgili ürün kategorisi altından temin edebilirsiniz. Reçel tutkunlarının her türden ihtiyacına uygun reçel ve karışık reçel seçeneklerimizi bu kategorilerin altında bulmanız mümkün. Her bütçeye ve her damat zevkine göre hizmete sunduğumuz reçellerden dilediğiniz miktar ve aramoyı gözünüz kapalı sipariş edebilirsiniz. Karışık reçel çeşitleri satın alımlarınızda ihtiyacınıza göre farklı aroma çeşitlerinin bir arada satıldığı ekonomik fırsat paketlerini de bulabilirsiniz.

Seğmen Beşibiryerde Karışık Reçeli Nasıl Saklanmalı?

Karışık reçel, tüm sene boyunca tüketilen bir ürün olduğu için her mevsim bozulmadan saklayabilmek önemlidir. Karışık meyve reçeli, doğru koruma koşulları sağlandığında oldukça uzun ömürlü bir besindir.
Saklama koşullarını şu şekilde sıralayabiliriz:
  • Reçelinizi saklarken doğrudan ve uzun süre güneş ışığına maruz bırakmamalısınız.
  • Serin bir yerde saklamaya özen göstermelisiniz.
  • Rutubetsiz bir ortamda saklamaya özen göstermelisiniz.
  • Cam bir kavanozda hava almayacak şekilde saklamaya dikkat etmelisiniz.
  • Tüm bu koruma şartlarına uyulduğunda son kullanma tarihine kadar bozulmadan saklanabilir.
Tüm bu koruma şartlarına uyulduğunda son kullanma tarihine kadar bozulmadan saklanabilir.

Karışık Reçel Fiyatları

Karışık reçel fiyatları reçelin üretildiği meyve, sebze ya da besin ürününe göre farklılık gösterir. Ayrıca tercih ettiğiniz reçel çeşidinin boyutu da ödenecek tutara etki eden bir diğer özelliktir. Diyabetik reçel ya da şeker ilavesiz reçel gibi özel istekler de karışık reçel fiyatları üzerinde belirleyicidir.
Ürünlerimiz içeriğinde yer alan tüm meyvelerin eşit dağıldığı bol meyve tanecikleri içeriyor, kıvamı ve rengi ile ise iştah açıyor. Üstelik de en uygun fiyat seçenekleriyle, bir tıkla kapınızda. Seçeneklere göz atmanız ve ‘beşibiryerde karışık reçel satın al’ butonuna tıklamanız kafi!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...