YENİ ÜYEYE ÖZEL "SEGMEN10" KODU İLE %10 İNDİRİM!
Portakal Reçeli
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Portakal Reçeli
  • Portakal Reçeli

Portakal Reçeli

Portakal reçeli yapımında, uygun ortamda yetişen portakal cinslerinden elde edilen aromatik ve kararmayan lezzetli kabuklar kullanılır. Özenle üretilen portakal reçeli, lezzetli bir deneyim yaşamak isteyenlere hitap eder. Koruyucu ve renklendirici içermemesi sayesinde herkes tarafından sağlıklı şekilde tüketmeye uygundur. Tam kıvamında olan ve her kaşıkta portakalın ferah kokusunu sağlayan portakal reçeli ile birlikte çeşitli tarifler de daha lezzetli hale geliyor.
Kahvaltının vazgeçilmezi olması yanında çeşitli tatlıları süslemek için de portakal reçelini tercih edebilirsiniz. Cheesecake süslemesinden dondurmaları daha tatlı hale getirmeye kadar geniş yelpazede bu özel ürünü kullanabilirsiniz. Besleyici değerleri ile birlikte acıkıldığı durumlarda ekmek gibi çeşitli ürünlerin üzerine sürülerek lezzetli bir atıştırmalık olarak da tercih edebilirsiniz.

Portakal Reçeli Çeşitleri

Portakal reçeli çeşitleri bölgelere göre farklılık gösterebilir. Dünya çapında sevilerek tüketilen portakal reçeline bazı ülkelerde tereyağı, süt, zencefil gibi besinleri eklemek mümkündür. Ancak Seğmen portakal reçeli geleneksel reçel tadını arayanlar için özenle üretilmiştir. Taze ve sulu portakallardan üretilen reçel; tat, kıvam ve koku açısından severek tüketmeye uygundur.

Portakal Reçelinin Faydaları

Portakal reçelinin faydaları özellikle C vitamini açısından zengin içeriği ile öne çıkıyor. C vitamini sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirebilmekte ve cildin yenilenmesine yardımcı olabilmektedir. Kabızlık, ishal gibi bağırsak sorunlarının giderilmesine de etki edebilir. Uyun ortamda üretilen portakallardan yapıldığı için sağlıklı beslenmeye özen gösterenler tarafından da rahatlıkla tercih edilebilir.

Portakal Reçeli Fiyatları

Portakal reçeli fiyatları ürün gramajına göre değişkenlik gösterir. Ancak uygun ortamda yetişmesi ve lezzeti ön planda tutan yapısının yanında fiyatıyla birlikte herkesin tercih edebileceği fiyat özellikleri gösterir. Tazeliğini uzun süre koruyarak her zaman tüketim imkânı verir. Taze ve ferah bir reçel deneyimi için lezzetli portakal reçeli ideal seçim olacak!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...