YENİ ÜYEYE ÖZEL "SEGMEN10" KODU İLE %10 İNDİRİM!

Segella %100 Fıstık Ezmesi Original 350gr

:
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Segella %100 Fıstık Ezmesi Original 350gr

  • Saf ve Doğal: Segella'nın %100 Original Fıstık Ezmesi, 350 gram ambalajda sunulmakta ve tamamen yerli fıstıklar kullanılarak daha belirgin ve lezzetli bir tat sağlanmıştır.
  • Kaliteli Üretim: Fıstıkların lezzeti, kendi tesislerimizde gerçekleştirilen kavurma işlemiyle maksimum düzeye çıkarılmış, lezzetin ve kokunun tam anlamıyla ortaya çıkması sağlanmıştır.
  • Doğallık Öncelikli: %100 orijinal fıstık ezmesi, hiçbir ekstra malzeme kullanılmadan, taş değirmenlerde öğütülerek hazırlanmıştır.
  • Sağlıklı İçerik: Ürünümüz palm yağı, koruyucu madde ve gluten içermemekte, saf ve doğal bir tüketim deneyimi sunmaktadır.

Saklama Koşulları:

  • %100 Fıstık Ezmesi, güneş ışığından uzak, serin ve kuru bir ortamda saklanmalıdır.
  • Rutubetsiz bir yerde ve normal oda koşullarında, son kullanma tarihine kadar bozulmadan muhafaza edilebilir.

Segella %100 Fıstık Ezmesi ile saf lezzetin ve doğallığın keyfini çıkarın!

TESLİMAT
Siparişleriniz, hafta içi saat:16'ya verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir, havale ile yapılan banka onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Ankara'ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
 

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından  SEĞMEN KARDEŞLER GIDA ÜRETİM AMBALAJ SANAYİ A.Ş garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

SEĞMEN KARDEŞLER GIDA ÜRETİM AMBALAJ SANAYİ A.Ş on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.


 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...