YENİ ÜYEYE ÖZEL "SEGMEN10" KODU İLE %10 İNDİRİM!
Kalite

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası

Seğmen Gıda olarak; Gıda Güvenliği bilinci ile sektörümüze yönelik olan tüm yasal mevzuatlara uygun, çevre bilincini ve iş sağlığı güvenliği ilkeleri çerçevesinde kalite öncelikli üretim yapmak temel vizyonumuzdur.

Bu amaca ulaşmak için; müşteri memnuniyeti esaslı olarak kalitemizi sürekli geliştirmeyi ve iyileştirmeyi hedefleyerek çalışanlarımızın farkındalık düzeyini yükseltmek için eğitimler vermeyi, ürün özgünlüğü ve yenilenebilir enerji konusunda duyarlı olmak adına gerekli tüm çalışmaları gerçekleştirmeyi, Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, iş sağlığı ve güvenliği ilkelerini göz ardı etmeksizin, sürekli izleme ve iyileştirmeyi, yasal şartlara uygunluğu sürekli gözden geçirmeyi, helal gıda üretmeyi iş ilkesi olarak benimsedik.
Gıda güvenliği kapsamında, yasal ve küresel tüm normlara uygun ürünler üretmek, yeni teknoloji ve bilimsel çözümler ışığında, güncel, kendisini sürekli yenileyen dinamik bir modeli, temel çalışma ilkesi olarak benimsedik.
Çalışmalarda farkındalık yaratmak amacıyla, çalışanlarımıza eğitimler verip, onların sosyal ihtiyaçları gözetilerek iyileştirilmiş çalışma ortamı ve kalite politikasının sahiplenilmesi hedeflenmiştir. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde sürekli iyileştirme ve yenileştirme stratejisi politikamızın bir gereğidir.


Kalite Belgelerimiz
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...