YENİ ÜYEYE ÖZEL "SEGMEN10" KODU İLE %10 İNDİRİM!

Seğmen Şeker İlavesiz Çilek Reçeli Kavanoz 270g

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
 

Şeker İlavesiz Çilek Reçeli 270g

 

Seğmen şeker ilavesiz çilek reçeli ile tatlı bir kahvaltıya ne dersiniz? Şekere karşı mesafeli olmak isteyen hemen herkes gibi siz de kahvaltıda bu ürünü tercih etmelisiniz. Şeker ile ilgili hassasiyeti olan kimseler için ideal olan bu ürün, kaliteyi de ön planda tutar.

 

Şeker İlavesiz Çilek Reçeli Nedir?

 

Şekerin ilave edilmediği reçeller, meyve ve sebzelerin kaynatılması yöntemiyle ortaya çıkmaktadır. Reçel lezzetini fazlasıyla yaşamanızı sağlayan bu reçel türünde meyvenin mevsimi dışında ancak doğal bir şekilde tüketilmesi mümkündür. Meyve konservesi olarak da kabul edilecek şeker ilavesiz reçelin tadının diğer reçellerden farklı olduğunu görebilirsiniz.

 

Şekersiz reçel ya da şeker ilavesiz çilek reçeli olarak bilinen bu ürün, kahvaltı esnasında arzu ettiğiniz tatlı lezzetini sizlere sunar. Üstelik doğallığın ön planda olması bu ürünün sıradan bir reçel olmadığı düşüncesini de sizlere hissettirir.

Saklama Koşulları

  • Şeker İlavesiz Çilek Reçeli, kapağı açılmadığı müddetçe (vakumlu halde) serin ve kuru ortamda muhafaza edilebilir.
  • Rutubetsiz bir yerde normal ve oda koşullarında son kullanma tarihine kadar bozulmadan saklanılabilir.
 

Çilek (%65) meyve içermektedir , elma suyu konsantresi, limon suyu konsantresi ile doğal tatlandırıcı içermektedir.

 
TESLİMAT
Siparişleriniz, hafta içi saat:16'ya verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir, havale ile yapılan banka onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Ankara'ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
 

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından  SEĞMEN KARDEŞLER GIDA ÜRETİM AMBALAJ SANAYİ A.Ş garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

SEĞMEN KARDEŞLER GIDA ÜRETİM AMBALAJ SANAYİ A.Ş on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.


 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...