Seğmen Şeker İlavesiz Çilek Reçeli Kavanoz 270g

25,85 TL
24 saatte kargo 24 Saatte Kargoda
Güvenli Ödeme
Kolay İade
 • Ürün Özellikleri
  Seğmen Şeker İlavesiz Çilek Reçeli 270g

  Seğmen şeker ilavesiz çilek reçeli ile tatlı bir kahvaltıya ne dersiniz? Şekere karşı mesafeli olmak isteyen hemen herkes gibi siz de kahvaltıda bu ürünü tercih etmelisiniz. Şeker ile ilgili hassasiyeti olan kimseler için ideal olan bu ürün, kaliteyi de ön planda tutar.

  Şeker İlavesiz Çilek Reçeli Nedir?

  Şekerin ilave edilmediği reçeller, meyve ve sebzelerin kaynatılması yöntemiyle ortaya çıkmaktadır. Reçel lezzetini fazlasıyla yaşamanızı sağlayan bu reçel türünde meyvenin mevsimi dışında ancak doğal bir şekilde tüketilmesi mümkündür. Meyve konservesi olarak da kabul edilecek şeker ilavesiz reçelin tadının diğer reçellerden farklı olduğunu görebilirsiniz.

  Şekersiz reçel ya da şeker ilavesiz çilek reçeli olarak bilinen bu ürün, kahvaltı esnasında arzu ettiğiniz tatlı lezzetini sizlere sunar. Üstelik doğallığın ön planda olması bu ürünün sıradan bir reçel olmadığı düşüncesini de sizlere hissettirir.

  Şekersiz Çilek Reçeli Nereden Alınır?

  İşlenmiş şeker bulunmayan çilek reçeli içerisinde elma suyu konsantre kullanılmakta olup, Seğmen kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Bu reçelin tercih edilmesindeki ilk ve en önemli faktör sağlıklı beslenmedir. Zira şeker hassasiyeti olan ve fit kalmak isteyen kimseler için işlem görmüş şekerle üretilen reçellerin kalitesi çok da iyi bir seçenek olmaz.

  Şekersiz çilek reçeli almak istediğinizde güven duyacağınız bir satıcı tercih ettiğinizden emin olmalısınız. Zira şekerin kullanılıp kullanılmadığı noktasında güvenemeyeceğiniz bir markanın ürünlerini tercih etmemelisiniz. Şeker ilave edilmemiş çilek reçeli ürünü bu konuda güvenebileceğiniz ender seçeneklerdendir. Piyasada şeker ilavesiz olarak satılan birçok reçel bulunmaktadır. Şeker ilavesiz reçellerimizi diğer markaların reçellerinden ayıran en önemli özellikler ise %60’a varan meyve oranı ve düşük briks değerleridir. Bu nedenle de sevdiklerinizle harika ve sağlıklı bir kahvaltı için ürünümüzü satın alabilirsiniz.

  Katkısız Çilek Reçeli 

  Çileğin kokusu ve tadını fazlasıyla hissedebileceğiniz bu ürünle kahvaltınızı daha kaliteli bir noktaya taşıyabilirsiniz. Şeker hassasiyetini de düşünerek tercih edebileceğiniz çilek reçelinin uzun raf ömrü sayesinde kaliteyi yakalayabileceksiniz. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun katkısız şeker ilavesiz reçel deneyimini yaşamalısınız.

  İyi reçel markası tercih ederek kahvaltı lezzetini zirveye taşımak adına siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kaliteli, lezzetli ve besleyiciliği yüksek bir seçenek olan şeker ilavesi olmayan şekerle kaliteyi yakalayın. Sizin için en uygun reçelin Seğmen kalitesiyle üretildiğini kesinlikle unutmamanız gerekir.

  Saklama Koşulları

  Şeker İlavesiz Çilek Reçeli, kapağı açılmadığı müddetçe (vakumlu halde) serin ve kuru ortamda muhafaza edilebilir.

  Rutubetsiz bir yerde normal ve oda koşullarında son kullanma tarihine kadar bozulmadan saklanılabilir.

  İçindekiler

  Çilek (%65), elma suyu konsantresi, limon suyu konsantresi ve kıvam arttırıcı (pektin).

   
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.