YENİ ÜYEYE ÖZEL "SEGMEN10" KODU İLE %10 İNDİRİM!

Seğmen Probiyotik Karadut Reçeli 380 g

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Seğmen Probiyotik Karadut Reçeli 380 g Hakkında

Probiyotik Karadut Reçeli “Clean label-temiz etiket” Prensibine Uygun Olarak Üretilmiştir.

Bağışıklığı güçlendirir, sindirim sistemini düzenler.

Seğmen Probiyotik Karadut Reçeli 380 g İçindekiler

Karadut, pancar şekeri ve probiyotik.

Ürün Genel Özellikleri:

 
  • Koruyucu içermez
  • Glikoz içermez
  • Sitrik asit içermez
  • Kıvam verici içermez
  • Renklendirici içermez
  • Aroma verici içermez

Saklama Koşulları:

 
  • Probiyotik reçel, kapağı açılmadığı müddetçe (vakumlu halde) serin ve kuru ortamda muhafaza edilebilir.
  • Rutubetsiz bir yerde ve normal oda koşullarında son kullanma tarihine kadar bozulmadan saklanılabilir.
TESLİMAT
Siparişleriniz, hafta içi saat:16'ya verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir, havale ile yapılan banka onayı alındıktan sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Ankara'ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
 

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından  SEĞMEN KARDEŞLER GIDA ÜRETİM AMBALAJ SANAYİ A.Ş garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

SEĞMEN KARDEŞLER GIDA ÜRETİM AMBALAJ SANAYİ A.Ş on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.


 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...