Seğmen Süzme Çam Balı Kavanoz 460g

45,60 TL
24 saatte kargo 24 Saatte Kargoda
Güvenli Ödeme
Kolay İade
 • Ürün Özellikleri

  Seğmen Süzme Çam Balı Kavanoz 460g

  Çam balı, kahvaltı sofralarının ve pek çok hastalığın tedavisinde kullanılan mucizevi ürünlerden bir tanesidir. Siz de hem ağzınızı tatlandıracak hem de çeşitli sağlık sorunlarınıza iyi gelebilecek bir alternatif için çam balının tadına bakmalısınız. Peki, kaliteli ve hakiki çam balını nasıl satın alabilirsiniz?

  Çam Balı Nasıl Olur?

  Çam balının ortaya çıkışı ile alakalı en dikkat çekici detaylardan bir tanesi de çam ağacı tarafından salgılanan bal şebnemidir. Bal şebnemine konan bal arılarının ürettikleri çam balının çiçek balından farklı olduğunu ifade edebiliriz. Tadı, kalitesi ve fiyatıyla herkesin gönlünü kazanacak çam balıyla siz de kahvaltınızın tadını fazlasıyla çıkarabilirsiniz.

  Çam Balı ve Çiçek Balı Arasındaki Farklar

  Çam balının en çok tercih edilen bal seçeneklerinden bir tanesi olduğunu söylemek mümkündür. Ancak çiçek balı da bu konuda çam balıyla yarışabilecek nitelikte olduğundan söz edilebilir. Çam balıyla çiçek balı arasındaki farkları dikkate alarak hangi ürünü satın alacağınıza karar verebilirsiniz.

  • Çam balının kristallenmeye karşı güçlü ve çiçek balından daha koyu olduğunu ifade edebiliriz,
  • Çiçek balında glikoz ve fruktoz miktarı daha fazladır,
  • Çam balını tükettiğinizde boğazınızda bir yanma hissi görülmez,
  • Çiçek balında mineral ve oksidanlar düşükken çam balında ise daha yüksektir,
  • Çam balının lezzeti çiçek balıyla kıyaslandığında çok daha yüksektir.

  Siz de çam balı ile kusursuz bir lezzet arayışında olabilirsiniz. Bu nedenle de yapmanız gereken sadece Seğmen kalitesiyle kendinize uygun bir bal satın almak olacaktır.

  En İyi Çam Balı Hangisidir?

  En iyi çam balı hangisi sorusuna cevap bulmak adına balın kalitesi nasıl anlaşılır öğrenmelisiniz. Bu durumda da Seğmen kalitesi ile çam balı satın almanız gerekir. Bal arılarının çam ağaçlarından topladıkları özlerle hazırladıkları bu balın kalitesini çam balımızla yaşayabilirsiniz. Özellikle de doğal bir şekilde elde edilen bu kusursuz lezzeti siz de uygun fiyatlarla yakalamalısınız.

  Bütçenizi en iyi şekilde kullanmanızı ve başta kahvaltı olmak üzere birbirinden değerli anlar yaşamanızı sağlayacak. O halde vakit kaybetmeden bal lezzetini yaşamalı ve kaliteden yana tercih kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Saklama Koşulları

  Bal, kapağı açılmadığı müddetçe (vakumlu halde) serin ve kuru ortamda muhafaza edilebilir.

  Rutubetsiz bir yerde ve normal oda koşullarında son kullanma tarihine kadar bozulmadan saklanılabilir.

   
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.