Seğmen Diyabetik Vişne Reçeli Kavanoz 230g

15,62 TL
24 saatte kargo 24 Saatte Kargoda
Güvenli Ödeme
Kolay İade
 • Ürün Özellikleri

  Seğmen Diyabetik Vişne Reçeli 230g

  Diyabetik vişne reçeli ile kahvaltılarınızın daha lezzetli ve sağlıklı olmasını sağlamaya ne dersiniz? Şeker hastalarının reçele karşı mesafeli davranmaları durumunu ortadan kaldıracak bu harika ürünle siz de tanışabilirsiniz. Doğal yöntemlerle yetiştirilen vişnelerin şeker katkısı olmadan reçele dönüştürülmesi sayesinde ortaya çıkan bu ürün kusursuz bir seçenek olacaktır. Lezzet dolu kahvaltılara kapı aralamanıza imkân tanıyan diyabetik vişne reçeli nedir daha yakından bir göz atalım!

  Diyabetik Reçel Nedir?

  Diyabetik reçel, meyvelere tatlandırıcı eklemesi yapılarak hazırlanan çok özel lezzetlerden bir tanesidir. Bu nedenle de şeker hastalarının reçel tüketmek adına bir tercihte bulunmalarında ilk seçenek olmalıdır. Şeker hastalığını kontrol etmek isterken reçel lezzetinden de uzak kalmamak adına siz de diyabetik vişne reçelinin keyfini sürebilirsiniz. Özel tekniklerle ve hijyenik koşullarda üretilen bu reçelle tanışabilirsiniz.

  Diyet Vişne Reçeli Özellikleri Nelerdir?

  Şeker hastalarına özel reçel olarak da bilinen diyabetik reçelin üretimi sırasında şekere dikkat edilmektedir. Bu sayede hem reçelin tatlı olması mümkün olmakta hem de hastalığa karşı koruma ön plana çıkmaktadır. Diyabet hastalarının tercihi olan diyet vişne reçeli %45 meyve içermesi sayesinde lezzetli ve kaliteli seçenekler vaat eder.

  Reçelin tatlandırıcı ve koruyucu içermesi kalitesini arttırırken uzun süren raf ömrüne sahip olmasını da sağlar. Dolumun soğuk yapılması sayesinde vitamin ve mineral kaybı olmaması diyet reçelin kalitesini ortaya koymayı başarır.

  Şeker Hastaları için Vişne Reçeli

  Seğmen Diyabetik Vişne Reçeli, şeker hastaları için en uygun reçel formülünü ortaya koyar. Ayrıca doğallıktan da ödün vermez. Bu nedenle de diyabet hastalarının vişne reçeli seçerken tereddüt etmeden bu ürünü satın alması mümkündür. Siz de sevdikleriniz ya da kendiniz için mutlaka diyabetik reçel alternatifini düşünmelisiniz.

  Bu ürün, zengin içeriği ve besleyiciliği sayesinde reçel tüketmeyi farklı bir noktaya taşır. Üstelik diyabetik reçel, fiyatlarıyla da bütçenize uygun çözümler sunar. Reçel kalitesini yakalamak için fiyatlar ve ürünlerin besin değerlerine daha yakından göz atabilirsiniz. Lezzet, kalite ve sağlıklı yaşam bir vişne reçeli şişesinde saklı olabilir!


  Saklama Koşulları

  Diyabetik Vişne Reçeli, kapağı açılmadığı müddetçe (vakumlu halde) serin ve kuru ortamda muhafaza edilebilir.

  Rutubetsiz bir yerde normal ve oda koşullarında son kullanma tarihine kadar bozulmadan saklanılabilir.

 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.