İade ve Geri Gönderim İşlemleri
 • İade işlemi nasıl yapılıyor?

  Aşağıdaki iade koşulları kapsamında siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren yasal süre olan 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade sürecini başlatmak için “Üye Menüsü” sekmesinde bulunan “Sipariş geçmişim” linkine tıklayarak ilgili siparişinizin “Sipariş Detayı” sekmesine tıklayın. Burada iade etmek istediğiniz ürünü bulup yanındaki “İade” sekmesine tıklayın. İstenen bilgileri doldurduktan sonra “İade bildir” kutucuğuna tıklayın. İade etmek istediğiniz ürünü orijinal faturası ile birlikte, 14 gün içinde göndermeniz gerekmektedir. (Ürün satın alımı sırasında ödenen "kargo bedeli" iade edilmez)

  İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;
  İadeler mutlaka orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte hasarsız bir şekilde yapılmalıdır. Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte hasarsız gönderilmelidir. Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez. Gıda ürünlerinin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilebilir.

  Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, "Ürün Birim Fiyatı KDV” şeklinde kesilmiş bir "iade faturası" gönderilmesi gerekir. Faturası kurumlar adına düzenlenen iadeler, "iade faturası" kesilmediği takdirde tamamlanamaz.

  İade talebiyle www. segmen.com.tr'ye gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları alıcıya aittir. Siparişinizde hasar oluşmuş ise kargo görevlisine hasar tespit tutanağı oluşturularak kargoyu teslim almadan iade ediniz.

  Ürünü, teslim aldığınız orijinal kutusu ve faturasıyla birlikte (varsa hediyesi ve tüm aksesuarlarıyla) YURT İÇİ  Kargo ile www.segmen.com.tr'ye iade edebilirsiniz.

  İade Adresi:
  1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ OSMANLI CADDESİ NO:3 SEĞMEN KARDEŞLER GIDA ÜRETİM AMBALAJ SANAYİ A.Ş SİNCAN/ANKARA

  Tel: 0312 267 15 84

  Ürününüz www. segmen.com.tr tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları ve faturası kontrol edilir. İade işleminiz onaylandıktan sonra 48 saat içerisinde iade işleminiz gerçekleştirilir. Ödeme şekli kredi kartı ise, ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza para iadesi yapılır ve iadeniz bankanıza bildirildiğinde size e-posta ile bilgi verilir. Ancak geri ödemenizin Kredi Kartı Hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir. Ödeme şekli havale ise, para iadesi ödeme yaptığınız banka hesabınıza iade edilir ve iadeniz bankanıza bildirildiğinde size e-posta ile bilgi verilir. İadenizin iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün, adresinize ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.